Anrika

poniedziałek, 4 kwietnia 2016

Wyjątkowe balerinki Solasofia od Christian'a Louboutin'a


Już w 2013 roku szewc Christian Louboutin zadebiutował ze specjalną kolekcją szpilek w odcieniach nude. W oczach projektanta kolor cielisty ma jednak szerszy zakres,nie tylko bazowe tonacje beżu
 „A nude for every woman”- tak została zatytułowana najnowsza kolekcja francuskiego projektanta. Trend – nude na butach z charakterystyczną czerwoną podeszwą znalazł się w 7 różnych odcieniach tak, aby każda kobieta bez względu na kolor skóry mogła dobrać model dla siebie.
Seria The Nudes uzyskała naturalne kolory skóry kobiet z całego świata, spełniając potrzebę wysmuklenia nóg bladolicowych, oliwkowych i tych o naturalnie ciemnej karnacji.


Do tej pory w linii można było znaleźć sandałki Senora, awangardowe szpilki Deepik i klasyczne pantofelki Pigalle Goillies, a w tym sezonie dołączą do nich także
płaskie baleriny Solasofia.


Nowy model dostępny jest w siedmiu wariantach koloru nude, od kości słoniowej i wanilii aż po karmel. Solasofia wykonane są z miękkiej skóry Nappa, gwarantującej niezrównaną wygodę i komfort noszeniaCena? $595.

Zdjęcia lookbook ' owe z najnowszej kolekcji Louboutin 'a - baleriny Solasofia.
Zdjęcia lookbook ' owe kolekcji Louboutin 'a z 2013 roku  

Miłego czytania i oglądania ,
Anrika 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz