Anrika

wtorek, 20 września 2016

First brithday !

Pierwszy roczek dziś stuknął blogowi - podsumowania + konkurs dla czytelnikówKochani czytelnicy dziś mija okrągły pierwszy roczek od założenia bloga i publikacji pierwszego postu. To był bardzo pracowity czas, ale jakże piękny i bardzo inspirujący. Dziękujemy za wszystkie obserwację i komentarze to niezmiernie motywuję i dodaje skrzydeł do dalszej pracy.
Na kolejny rok chcielibyśmy  życzyć sobie jeszcze więcej  inspiracji modowych i pomysłów na kolejne sesję,dużo wytrwałości oraz ciekawych projektów, w których będziemy mogli się wykazać naszymi zdolnościami, i tego co najważniejsze odkrywania siebie w kolejnych tendencjach,trendach i pozostawić swój styl,nie dać mu się zatracić mimo zmieniających się z sezonu na sezon trendów. Pozwolimy tu sobie zacytować słynny klasyk Coco Chanel ,,Moda przemija,lecz styl pozostaje'' i oby tak właśnie było.
Z okazji tych urodzin zrobiliśmy kolejną sesję, fotografem była mega uzdolniona fotograf Marta Mielcarek, którą cenimy bo potrafi wydobyć ze zdjęć piękno ubrań ich faktur i kolorów to co bardzo sobie cenimy w zdjęciach oraz naturalność,że zdjęcia są piękne bez retuszu.

Stylizacje - ZARA


Stylist : Anrika Koperska

Hairstyle : Antoni Kolbusz

Model : Felipe Koperski

Zdjęcia : Marta Mielcarek
https://www.facebook.com/marta.mielcarek.18


A teraz czas na wspomnienie o to pierwsze zdjęcia,które zostały rok temu opublikowane :


Skoro jesteśmy już przy wspomnieniach to czas powspominać i przypomnieć sesję,które najbardziej nam się podobały i zapadły w naszej pamięci, co nie jest łatwe bo każda z sesji jest utrzymana w innym stylu i klimacie,staramy się wnosić tu różnorodność aby nie było nudnie. Jednak do  wszystkich zdjęć czujemy duży sentyment.
Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować również osobą, którzy przyczynili się do powstania bloga przede wszystkim fotografom Waldemarowi Czerniszewskiemu, Marcie Mielcarek oraz Magdalenie Zagrajek,każdy z fotografów to inna energia i inny pomysł na zdjęcia,na ich uchwycenie i ukazanie,z wszystkimi bardzo dobrze nam się współpracuję.Dziękujemy za cierpliwość i oddanie.
Chcielibyśmy też podziękować gościom, którzy przyjęli zaproszenia i zaszczycili nas swoją obecnością Justynie Chwalczuk,bohaterce stylistycznych metamorfoz oraz Margot Lejman i Karolinie Motylewskiej za udział w rozmowach na temat mody a także, Filipowi Koperskiemu za pomoc przy sesjach,stylizacjach i udziału w sesjach.


https://www.facebook.com/waldemar.czerniszewski

https://www.facebook.com/marta.mielcarek.18

https://www.facebook.com/magdalena.zagrajek.9

https://www.facebook.com/justyna.chwalczuk.1

https://www.facebook.com/margotlejman

https://www.facebook.com/karolina.motylewska

https://www.facebook.com/filip.koperski.921

No i kochani dziękujemy przede wszystkim Wam czytelnikom za wszystkie obserwacje i komentarze bo to dodaję nam skrzydeł do dalszej pracy, bardzo motywuję i pokazuję,że to co robimy ma sens i nasza praca nie jest na marne. Mamy do Was,także pytanie czego chcielibyście więcej na blogu, jakich postów, które cykle postów Wam się najbardziej podobają na blogu,a które mniej .Czekamy bardzo na Wasze opinie są dla nas najważniejsze bo w końcu tego bloga prowadzimy dla Was. Z okazji pierwszych urodzin  przygotowaliśmy specjalnie dla Was konkurs:Pozdrawiamy Serdecznie
Anrika i Antoni

24 komentarze:

 1. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów. ;*

  OdpowiedzUsuń
 2. Wytrwałości w dalszym prowadzeniu bloga!
  Zdjęcia są naprawdę genialne :)

  http://tiffuu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzę dalszych sukcesów oraz wytrwałości w pisaniu ;) I gratulacje pierwszego roczku :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję, super post i życzę wytrwałości w blogowaniu ;)
  http://www.viofashion.pl/

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje! Bardzo fajne zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetne zdjęcia! Gratuluję :D
  ROZDANIE u mnie na blogu:
  DZIEWCZĘCO.PL

  OdpowiedzUsuń
 7. Pierwszy rok jest najbardziej emocjonujący, potem czas leci nieubłaganie szybko. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów! :)
  P.S. świetne zdjęcia! ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. gratuluję roku i życzę kolejnych ;) jest co wspominać ;)
  zajrzyj w wolnej chwili do mnie www.MamaMagda.pl

  OdpowiedzUsuń
 9. Świetne zdjęcia, gratuluję rocznicy i życzę powodzenia w dalszym blogowaniu :).

  Zapraszam do wspólnej obserwacji :)
  http://theloth.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Łał, tych zdjęć jest tak dużo, że aż trudno powiedzieć, które są najładniejsze. Pomysły na stylizacje bardzo mi się podobają. Gratuluje roczku bloga, u mnie minął w sierpniu :).
  dorisssblog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń